Neohodnoceno

Vielö Bio sérum s kyselinou hyaluronovou - 50 ml

Absolutní hvězda v péči o pleť! Omlazující sérum s kyselinou hyaluronovou a dalšími přírodními ingrediencemi pokožku nádherně vypne, vyhladí a vyživí. Je plné přírodních ingrediencí přispívajících k udržení přirozené hydratace pleti a redukci jemných linek a vrásek. Na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů obsahuje nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, která pomáhá uchovávat vlhkost nejen na povrchu pleti, ale proniká i do jejích hlubších vrstev. Výsledkem je zdravě vypadající, vyhlazená a vypnutá pokožka.

Skladem (1 ks)
Kód: 1610
Značka: Vielö
1 549 Kč
Kategorie: E-shop

Absolutní hvězda v péči o pleť! Omlazující sérum s kyselinou hyaluronovou pokožku nádherně vypne, vyhladí a vyživí. Je plné přírodních ingrediencí přispívajících k udržení přirozené hydratace pleti a redukci jemných linek a vrásek. Na rozdíl od mnoha konkurenčních produktů obsahuje nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou, která pomáhá uchovávat vlhkost nejen na povrchu pleti, ale proniká i do hlubších vrstev. Výsledkem je zdravě vypadající, vyhlazená a vypnutá pokožka. Ve výjimečném produktu nechybí kromě přírodně vyráběné kyseliny hyaluronové  například bio syrovátka, výtažky z měsíčku lékařského, šípku a světlíku lékařského. Sérum je dokonale jemné a vyhovuje všem typům pokožky včetně citlivé. 

Proč koupit Vielö Bio sérum s kyselinou hyaluronovou?

  • přírodní složení plné účinných látek
  • intenzivní podpora přirozené hydratace pleti
  • viditelné oživení, omlazení a vyhlazení pokožky
  • přispívá k obnově ochranného filmu a regulaci pH kůže
  • příjemná vůně osvěží mysl a povzbudí smysly
  • skvělý poměr cena/výkon – za tuto cenu jsou běžně prodávána séra velikosti 30 ml
  • ekologie & udržitelnost – mléčná syrovátka je vedlejším produktem sýrařské výroby 
  • všechny fáze výroby probíhají v sousedním Rakousku
  • produkt certifikován podle přísných rakouských pravidel

 

 

 

ECO&LUXURY PÉČE Z UDRŽITELNÝCH ZDROJŮ

 

Víte, že egyptská královna Kleopatra vděčila za svou krásu mimo jiné koupelím v syrovátce? Firma vielö sídlící v Rakousku vsadila na tento neprávem opomíjený vedlejší produkt výroby sýra a v podobě certifikovaných bio produktů péče o pleť a vlasy ho úspěšně vrátila na scénu. Při výrobě respektuje přírodu, čistotu i kvalitu ingrediencí a jednoduchost péče nezatížené chemií. Základem filosofie vielö je unikátní, vědomě prostý přístup k péči o pokožku obličeje a těla pomocí jednoduchých, ale účinných složek redukovaných na to nejpodstatnější.

 

MULTITALENTOVANÉ PRODUKTY S UNIVERZÁLNÍM POUŽITÍM

 

Možná vám spojení biosyrovátky a péče o pleť zní bláznivě, ale přednosti této základní ingredience kosmetiky vielö jsou více než přesvědčivé. Je vhodná k péči o pokožku a vlasy zejména díky v ní obsaženým mléčným kyselinám. Mají totiž stejnou strukturu jako mléčné kyseliny vytvářené tělem a pozitivně působí na kyselý ochranný plášť pokožky. Proto se také často zmiňují Kleopatřiny relaxační a pečující lázně, protože právě Kleopatra byla vášní pro mléčné koupele pověstná. Syrovátka se tedy může pochlubit dlouhou tradicí v péči o pleť a je zejména vhodná pro suchou a citlivou pokožku. Díky mléčné kyselině, mléčnému cukru, vápníku, vitaminu B, železu, bílkovinám, draslíku a fosforu je opravdovým „multitalentem“ v péči o pokožku a vlasy a ideální hlavní ingrediencí řady vielö WHEY SERIES.

 

ZÁSADY CIRKULÁRNÍ EKONOMIKY

 

Zakladatelé vielö se inspirují myšlenkami cirkulární ekonomiky, kdy z dostupných přírodních zdrojů vznikají nové, vysoce kvalitní produkty. V případě vielö je to tekutá bio syrovátka, vedlejší produkt výroby sýra. Na nápad přišli, když se v jednom hornorakouském sýrařství dozvěděli, že hlavní vedlejší produkt – syrovátku – tu dále nezpracovávají. Chtěli dokázat, že se surovinami lze zacházet zodpovědně a že lze být úspěšný i při respektováním trvalé udržitelnosti. A také naučit lidi, aby syrovátku ocenili stejně jako naši předkové.

 

KVALITA BEZ KOMPROMISU

Kvalita, jednoduchost, transparentnost a udržitelnost jsou základní principy prolínající všemi oblastmi podnikání firmy. Všechny produkty vielö mají 100% domácí původ – v Rakousku jsou navrhovány vyvíjeny i vyráběny. Majitelé se vědomě rozhodli pro přísné standardy certifikované rakouské bio kosmetiky (Austria Bio Garantie). Výrobci věří na autentické, poctivé a ověřené produkty z přísad, o jejichž kvalitě není pochyb. Zaručují tak, že respektují šetrný přístup k přírodě a pokožka zákazníků není vystavována potenciálně škodlivým přísadám.

 

MINIMALISMUS. UDRŽITELNOST. TRANSPARENTNOST.

Obchodní podmínky Podmínky ochrany osobních údajů