Rituály

Kosmetický rituál Basic

Tento kosmetický rituál je zaměřen na hloubkové čištění obličeje a krku. Nezáleží na tom, zda jste muž či žena, ani na typu pleti. Je určen všem, kteří chtějí mít krásnou, čisto a projasněnou pleť, zbavenou toxinů, která se bude lépe regenerovat a přijímat benefity domácí péče. Díky kombinaci produktů a jejich opojné vůni uvolníte a plnohodnotně si užijete výhody, které kosmetika Inlight přináší.

Tento rituál je vhodný také pro ty, kteří s kosmetikou Inlight nemají zkušenost a rádi by si ji na vlastní kůži vyzkoušeli. Během rituálu vás čeká například uvolňující, detoxikační či čistící masáž. Na závěr vám bude doporučena domácí péče, protože díky rituálu se do pleti doplní potřebné látky a dojde k rozproudění lymfatického systému.

 

Kosmetický rituál Royal

Tento rituál vychází z péče Basic, kdy jsou přidány další tahy a hmaty, díky kterým dostanete komplexnější péči. Je zde přidaná péče o ruce a nohy, které jsou přes den velmi namáhány. Vycházíme také z požadavků klienta a lze zde zařadit i čištění ultrazvukovou špachtlí či péči ozonizérem. Na začátku lze také provést depilaci horního rtu či obočí. Hlavním cílem je však uvolnění, relaxace, odpočinek a detoxikace pleti, která potřebuje doplnit blahodárné látky, aby byla projasněná, krásná, pevná a nepřišla o schopnost regenerace. Na závěr bude doporučena domácí péče, která je také velmi důležitá.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O značce Inlight

Kosmetika Inlight je 100% přírodní a certifikovaná kosmetika, která se vyrábí v britském Cornwallu. Dr. Mariano Spiezia, zakladatel značky, využívá své mnohaleté zkušenosti a v kombinaci s vědeckými postupy a moderními metodami vytváří kosmetiku, která respektuje přírodu. Firma od začátku usiluje o udržitelnost, kdy veškeré suroviny jsou dodávány v biokvalitě, jsou šetrné k přírodě, zvířatům a podporují fair trade.

 

 

Obchodní podmínky Podmínky ochrany osobních údajů