Neohodnoceno

Inlight Bio zpevňující sérum na krk - 50 ml

Krk a dekolt si zaslouží zářit stejně jako váš obličej. Koncentrované bylinné sérum pro zpevnění, vyhlazení a omlazení pokožky krku a dekoltu, které kombinuje účinnou řadu organických bylinných extraktů se stahujícími a antioxidačními vlastnostmi a „suché“ oleje stimulující elastin a kolagen.

Skladem (1 ks)
Kód: 1863
Značka: Inlight
1 995 Kč
Kategorie: Tělo

Pokožka na krku a v dekoltu má jiné složení než pleť na obličeji. Je téměř stejně jemná jako kůže na očních víčkách. Kvůli nižšímu počtu mazových žláz je tenčí a sušší, obsahuje méně kolagenu a je náchylnější ke vzniku vrásek. Kromě přirozeného působení gravitace a slunečních paprsků má velký vliv na předčasné stárnutí pokožky krku a dekoltu (a nejen jich) tzv. tech-nech neboli technologický krk. Kvůli používání mobilních telefonů, tabletů a počítačů jsou svaly, vazy a páteř v nepřirozené poloze. Nebyly totiž uzpůsobeny k tomu, aby udržovaly hlavu ve stálém předklonu, který je zatěžuje. To samozřejmě přispívá i k předčasnému stárnutí kůže v oblasti krku a dekoltu. MUDr. Mariano Spiezia nasadil do boje jako hlavního hrdinu superúčinný olej z ořechů cacay, který po léta patřil k nejstřeženějším tajemstvím Amazonie.

Čím je výjimečné?

 • Je bohaté na přírodní retinol (vitamin A proti stárnutí), vitamin E a kyselinu linolovou (vitamin F), které podporují tvorbu kožních buněk a zároveň zmírňují stárnutí pleti včetně tmavých skvrn.
 • Lehká oříšková vůně cacay v kombinaci s jemnými tóny jalovce a cypřiše mu dodává neodolatelně hřejivou a exotickou vůni.
 • „Suché“ oleje obsažené v séru se do pokožky vstřebají během několika vteřin a mají skvělé hydratační účinky.
 • Kombinace některých z nich spolu s vysokou koncentrací rostlinných výtažků v produktech Inlight pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu.
 • Olej z hroznových semínek je mimořádně antioxidační. Pomáhá při ochraně pleti před poškozením volnými radikály i před UV zářením.
 • Extrakt z Camu Camu přispívá k celkovému účinku adstringentními, antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi. Obsahuje množství minerálů (sodík, draslík, vápník, zinek, hořčík, mangan a měď), což jsou dokonalí spojenci pro udržení pružnosti pokožky.
 • Výtažek ze zelené kávy přináší vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin, sterolů a vitaminu E – silných antioxidantů podporujících zdraví a pružnost pokožky.
 • Jedná se o produkt malé rodinné firmy sídlící v britském Cornwallu.
 • Je vyroben ručně na základě vlastní dlouho vyvíjené receptury.
 • Neobsahuje parabeny, SLS, ropné deriváty, ftaláty, syntetické látky atd.
 • Má ekologické balení; a díky 100% BIO složení je šetrné k člověku i přírodě.


Objem: 50 ml

MIMOŘÁDNÉ ÚČINKY DÍKY RESPEKTU K POKOŽCE

 

Inlight funguje jinak než většina kosmetických značek. Vychází z toho, že příroda i lidské tělo jsou samy o sobě dokonalé a ke své vitalitě nepotřebují žádné umělé zásahy a náhražky. Všechny výrobky jsou proto koncipovány tak, aby maximálně respektovaly biologické funkce pokožky a postupně jí navracely přirozenou rovnováhu. Inlight přináší tu nejčistší vitální superpotravu, kterou kůže doslova vpije a bere si z ní vše, co ke své kráse a zdraví potřebuje. Pokožka se hloubkově pročistí, zbaví se nánosů toxinů, obnoví svou schopnost regulovat mazotok, udržovat hydrataci, elasticitu i zdravou pigmentaci a doslova se rozzáří energií. Příroda je mocná a umí si poradit i s těžkou formou akné, tvorbou pigmentových skvrn, jizev, vrásek či ekzémů, a to zcela bez nutnosti invazivních zásahů.

 

 

RUČNÍ VÝROBA A 100% BIO KVALITA

 

Inlight patří k několika málo kosmetickým značkám na světě, které jsou 100% bio. Je vyroben z nejčistších a nejkvalitnějších ingrediencí vypěstovaných v ekologickém zemědělství bez syntetických postřiků a GMO. Síla a vitalita takovýchto bio pokladů je s láskou a odbornou péčí ručně zpracovávána po dobu několika měsíců uprostřed čisté přírody britského Cornwallu. Výsledkem pomalé produkce bez použití syntetických látek jsou voňavé bio balzámy a oleje se silnou energií a obsahem širokého spektra vitaminů, minerálů a látek přirozených a prospěšných lidské pokožce. Vysokou kvalitu výrobků i použitých ingrediencí dokládá přísný certifikát společnosti Organic Soil Association.

 

 

 

DR. MARIANO SPIEZIA: ODBORNÍK S ÚCTOU K ŽIVOTU

 

Biokosmetika Inlight je celoživotním dílem lékaře, homeopata a fytoterapeuta Dr. Mariana Spiezii, jemuž jeho multidisciplinární přístup a obrovská pokora k přírodě umožnily celostní pohled na pojetí kosmetiky. Během mnohaletého vědeckého vývoje a výzkumu zkombinoval moderní metody s hlubokou znalostí medicíny i dávnou alchymistickou tradicí. Právě díky využití znalostí fungování lidského těla a vzájemného spolupůsobení vzácných olejů a bylin pracují bio produkty Inlight na mnoha různých úrovních. Jejich srdcem je originální formule – tzv. Bio-lipofilní Matrix, díky němuž je kosmetika Inlight velmi podobná složkám pokožky a může pronikat i do jejích hlubších vrstev.

 

 

INLIGHT JAKO MOST K PŘÍRODĚ I K NAŠEMU NITRU

 

Věříme, že za mimořádnými věcmi stojí mimořádní lidé, mimořádné myšlenky a mimořádný přístup. Cílem dr. Mariana Spieziy je pomoci lidem vrátit se zpět k jejich podstatě, k přírodě a především sami k sobě. I z toho důvodu firma Inlight již od svých prvopočátků usiluje o maximální udržitelnost a ohleduplnost k planetě i všem jejím obyvatelům. Základem tohoto přístupu je zpracování bio ingrediencí, jejichž pěstování je maximálně šetrné k přírodě, netestování na zvířatech, podpora fair trade a investice do snadno recyklovatelných ekologických obalů.

 


ZPRACOVÁNO S LÁSKOU, KTERÉ JE INLIGHT PLNÝ

Obchodní podmínky Podmínky ochrany osobních údajů