Neohodnoceno

Ellis Brooklyn Přírodní parfém SUPER AMBER

  • Složení bez parabenů, bez ftalátů, veganské a cruelty-free
  • O každou vůni je pečováno od začátku výroby až do konce
  • Flakón je vyroben ze skla a lze ho znovu použít nebo recyklovat
  • Obsahuje bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky
  • Vyrobeno v USA
  • Praktická velikost do kabelky

 

SUPER AMBER je útulná, hřejivá a návyková vůně, která vaši pokožku zahalí jako luxusní kašmírová šála. 

Varianta
Skladem (1 ks) Objednáno Zvolte variantu
Kód: 1649/10 1649/50 Zvolte variantu
Značka: Ellis Brooklyn
850 Kč 2 990 Kč od 850 Kč
Kategorie: Parfémy

Představovali jste si někdy parfém jako texturu? Pokud ano, určitě by voněla jako SUPER AMBER. Je to útulná, hřejivá a návyková vůně, která vaši pokožku zahalí jako luxusní kašmírová šála. Ale na rozdíl od tradičních vůní není strukturována horními, středními a základními tóny. Dalo by se říct, že rozkvete, jakmile se dotkne vaší pokožky a vytváří si tak jedinečný voňavý koktejl. Nepodobá se žádnému parfému, který jste ucítili. Pokud toužíte po vůni, se kterou budete jedineční, vsaďte na SUPER AMBER.

 

SLOŽENÍ:

ambra, vanilková orchidej, virginské cedrové dřevo, biologicky odbouratelné pižmo

 

Podrobné složení: 

Alcohol denat., Parfum (fragrance), Water (Aqua/Eau)

O značce Ellis Brooklyn

Vůně Ellis Brooklyn vznikly jako pocta neochvějné lásky k psanému slovu, kterou v sobě zakladatelka značky, spisovatelka a dlouholetá redaktorka pro New York Times, Bee Shapiro, nezapře. Nechte se přenést do světa čistých a voňavých ingrediencí, které jsou inspirovány literaturou, poezií, verši a psaním písní.

 

"Mým cílem bylo vytvořit vůně s čistým složením a odpovědným získáváním ingrediencí" - Bee Shapiro

Hned od počátku se Bee rozhodla, že každá použitá složka bude posouzena z  hlediska bezpečnosti a jejího dopadu na životní prostředí. Zásadním krokem bylo vyloučit toxiny, které jsou široké veřejnosti známé, ale i ty, o kterých se příliš nemluví, přesto jsou používány ve velkém. Klasickým příkladem jsou silikony, používající se v kosmetických produktech, v parfemářském odvětví zase ftaláty, které se používají k zafixování syntetické parfemace. Ftalátů existuje několik druhů, dva nejškodlivější, DEHP a DBP, byly Evropskou unií již dávno zakázány. Jsou klasifikovány jako toxiny druhé třídy, způsobující reprodukční poruchy.

"Zavázali jsme se k udržitelnosti, čistým formulacím a neustálým inovacím v oblasti odpovědného získávání a složení ingrediencí. Svou uhlíkovou stopu kompenzujeme každoročním příspěvkem do Carbon Fund. Spolupracujeme se skladovými dodavateli s certifikací Ecocert a FSC. Používáme bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky", říká Bee. 

Obchodní podmínky Podmínky ochrany osobních údajů