Neohodnoceno

Ellis Brooklyn Přírodní parfém SCI-FI

  • Složení bez parabenů, bez ftalátů, veganské a cruelty-free
  • O každou vůni je pečováno od začátku výroby až do konce
  • Flakón je vyroben ze skla a lze ho znovu použít nebo recyklovat
  • Obsahuje bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky
  • Vyrobeno v USA
  • Praktická velikost do kabelky

 

Zapomeňte vše, co víte o vůních na bázi vanilky. Ve vůni SCI-FI je futuristická, jedinečná, sexy, známá a přesto jiná. Jednoduše, jako z jiného světa.

Varianta
Skladem (1 ks) Objednáno Zvolte variantu
Kód: 1631/10 1631/50 Zvolte variantu
Značka: Ellis Brooklyn
850 Kč 2 990 Kč od 850 Kč
Kategorie: Parfémy

Zapomeňte vše, co víte o vůních na bázi vanilky. Že jsou příliš sladké? Ale kdeže! SCI-FI mění pravidla hry a změní i váš pohled na samotnou vanilku. V tomto parfému je futuristická, jedinečná, sexy, známá a přesto jiná. Jednoduše, jako z jiného světa. V inteligentní kombinaci se mísí vanilkové lusky s citrusy a květinami, které jsou zjemněné tóny zeleného čaje a kašmírového dřeva. Vůni na svém těle ucítíte po celý den a kolemjdoucí se budou tázat, čím voníte. A to rozhodně není sci-fi.

 

SLOŽENÍ:

Hlava: bergamot, hořký pomeranč

Střed: zelený čaj, růžová frézie

Základ: kašmírové dřevo, vanilkové lusky

 

Podrobné složení:

Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water (Aqua/Eau), hexyl cinnamal, geraniol, limonene, linalool, citral, farnesol, citronellol, CI 60730 (ext. violet 2), CI 61570 (green 5), CI 42090 (blue 1), CI 17200 (red 33)

O značce Ellis Brooklyn

Vůně Ellis Brooklyn vznikly jako pocta neochvějné lásky k psanému slovu, kterou v sobě zakladatelka značky, spisovatelka a dlouholetá redaktorka pro New York Times, Bee Shapiro, nezapře. Nechte se přenést do světa čistých a voňavých ingrediencí, které jsou inspirovány literaturou, poezií, verši a psaním písní.

 

"Mým cílem bylo vytvořit vůně s čistým složením a odpovědným získáváním ingrediencí" - Bee Shapiro

Hned od počátku se Bee rozhodla, že každá použitá složka bude posouzena z  hlediska bezpečnosti a jejího dopadu na životní prostředí. Zásadním krokem bylo vyloučit toxiny, které jsou široké veřejnosti známé, ale i ty, o kterých se příliš nemluví, přesto jsou používány ve velkém. Klasickým příkladem jsou silikony, používající se v kosmetických produktech, v parfemářském odvětví zase ftaláty, které se používají k zafixování syntetické parfemace. Ftalátů existuje několik druhů, dva nejškodlivější, DEHP a DBP, byly Evropskou unií již dávno zakázány. Jsou klasifikovány jako toxiny druhé třídy, způsobující reprodukční poruchy.

"Zavázali jsme se k udržitelnosti, čistým formulacím a neustálým inovacím v oblasti odpovědného získávání a složení ingrediencí. Svou uhlíkovou stopu kompenzujeme každoročním příspěvkem do Carbon Fund. Spolupracujeme se skladovými dodavateli s certifikací Ecocert a FSC. Používáme bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky", říká Bee. 

Obchodní podmínky Podmínky ochrany osobních údajů