Neohodnoceno

Ellis Brooklyn Přírodní parfém RAVEN

  • Složení bez parabenů, bez ftalátů, veganské a cruelty-free
  • O každou vůni je pečováno od začátku výroby až do konce
  • Flakón je vyroben ze skla a lze ho znovu použít nebo recyklovat
  • Obsahuje bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky
  • Vyrobeno v USA
  • Praktická velikost do kabelky

 

RAVEN vyčnívá z davu a nese si s sebou punc výjimečnosti díky netradiční kombinaci rebarbory, pivoněk, pačuli a pižma. 

Varianta
Skladem (1 ks) Objednáno Zvolte variantu
Kód: 1655/10 1655/50 Zvolte variantu
Značka: Ellis Brooklyn
850 Kč 2 990 Kč od 850 Kč
Kategorie: Parfémy

Vrána má mýtické postavení v celé řadě literárních děl. Od temných sklonů Edgara Allana Poea, přes symbolizmus u Petry Dvořákové až po chytrá vyobrazení na indiánských totemech. Vůně RAVEN je tajemná, podmanivá a přesto prodchnutá osobitým smyslem pro humor. Nejdříve ucítíte tóny mandarinek a rebarbory, které jsou velmi delikátně zpracovány, ale záhy přejdou do ohromující kombinace pivoněk a pačuli, která vás bude svádět po celou dobu nošení. Navíc podtržené notami světlého dřeva a tekutého pižma. RAVEN vyčnívá z davu a nese si s sebou punc výjimečnosti.

 

SLOŽENÍ:

Hlava: mandarinka, rebarbora

Střed: Pivoňka, růžový lotos

Základ: pačuli, světlá dřeva, tekuté pižmo

 

Podrobné složení: 

SD Alcohol 40B (alcohol denat.), parfum (fragrance), aqua (water), citronellol, geraniol, cinnamyl alcohol, geraniol, limonene, eugenol, linalool, citral, benzyl alcohol, CI 19140 (yellow 5), CI 14700 (red 4), CI 60730 (ext. violet 2)

O značce Ellis Brooklyn

Vůně Ellis Brooklyn vznikly jako pocta neochvějné lásky k psanému slovu, kterou v sobě zakladatelka značky, spisovatelka a dlouholetá redaktorka pro New York Times, Bee Shapiro, nezapře. Nechte se přenést do světa čistých a voňavých ingrediencí, které jsou inspirovány literaturou, poezií, verši a psaním písní.

 

"Mým cílem bylo vytvořit vůně s čistým složením a odpovědným získáváním ingrediencí" - Bee Shapiro

Hned od počátku se Bee rozhodla, že každá použitá složka bude posouzena z  hlediska bezpečnosti a jejího dopadu na životní prostředí. Zásadním krokem bylo vyloučit toxiny, které jsou široké veřejnosti známé, ale i ty, o kterých se příliš nemluví, přesto jsou používány ve velkém. Klasickým příkladem jsou silikony, používající se v kosmetických produktech, v parfemářském odvětví zase ftaláty, které se používají k zafixování syntetické parfemace. Ftalátů existuje několik druhů, dva nejškodlivější, DEHP a DBP, byly Evropskou unií již dávno zakázány. Jsou klasifikovány jako toxiny druhé třídy, způsobující reprodukční poruchy.

"Zavázali jsme se k udržitelnosti, čistým formulacím a neustálým inovacím v oblasti odpovědného získávání a složení ingrediencí. Svou uhlíkovou stopu kompenzujeme každoročním příspěvkem do Carbon Fund. Spolupracujeme se skladovými dodavateli s certifikací Ecocert a FSC. Používáme bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky", říká Bee. 

Obchodní podmínky Podmínky ochrany osobních údajů