Neohodnoceno

Ellis Brooklyn Přírodní parfém ISO GAMMA SUPER

  • Složení bez parabenů, bez ftalátů, veganské a cruelty-free
  • O každou vůni je pečováno od začátku výroby až do konce
  • Flakón je vyroben ze skla a lze ho znovu použít nebo recyklovat
  • Obsahuje bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky
  • Vyrobeno v USA
  • Praktická velikost do kabelky

 

ISO GAMMA SUPER je sametově jemná vůně, kterou lze používat samostatně nebo v kombinaci s dalšími parfémy, které zintenzivní.  

Varianta
Skladem (1 ks) Objednáno Zvolte variantu
Kód: 1643/10 1643/50 Zvolte variantu
Značka: Ellis Brooklyn
850 Kč 2 990 Kč od 850 Kč
Kategorie: Parfémy

Když se skloubí cedrové dřevo s hřejivými tóny ambry, vznikne voňavá symfonie zvaná ISO GAMMA SUPER. Je velmi jemná, téměř nenápadná, přesto sama o sobě jedinečná. A my vám prozradíme jedno malé tajemství: její kouzlo objevíte, když ji zkombinujete s jinou vůní z portfolia Ellis Brooklyn. ISO GAMMA SUPER ji zintenzivní a dodá nevídanou hloubku. Přesto ji můžete nosit samotnou. Je sametově jemná, minimalistická, čistá a především návyková.

Jak používat: Používejte buď samostatně nebo nastříkejte na pulzní body na těle a navrstvěte další vůně na ISO GAMMA SUPER, abyste vůni prohloubili.

 

SLOŽENÍ:

cedr, ambra, vetiver

 

Podrobné složení: 

Alcohol denat., Parfum (fragrance)

O značce Ellis Brooklyn

Vůně Ellis Brooklyn vznikly jako pocta neochvějné lásky k psanému slovu, kterou v sobě zakladatelka značky, spisovatelka a dlouholetá redaktorka pro New York Times, Bee Shapiro, nezapře. Nechte se přenést do světa čistých a voňavých ingrediencí, které jsou inspirovány literaturou, poezií, verši a psaním písní.

 

"Mým cílem bylo vytvořit vůně s čistým složením a odpovědným získáváním ingrediencí" - Bee Shapiro

Hned od počátku se Bee rozhodla, že každá použitá složka bude posouzena z  hlediska bezpečnosti a jejího dopadu na životní prostředí. Zásadním krokem bylo vyloučit toxiny, které jsou široké veřejnosti známé, ale i ty, o kterých se příliš nemluví, přesto jsou používány ve velkém. Klasickým příkladem jsou silikony, používající se v kosmetických produktech, v parfemářském odvětví zase ftaláty, které se používají k zafixování syntetické parfemace. Ftalátů existuje několik druhů, dva nejškodlivější, DEHP a DBP, byly Evropskou unií již dávno zakázány. Jsou klasifikovány jako toxiny druhé třídy, způsobující reprodukční poruchy.

"Zavázali jsme se k udržitelnosti, čistým formulacím a neustálým inovacím v oblasti odpovědného získávání a složení ingrediencí. Svou uhlíkovou stopu kompenzujeme každoročním příspěvkem do Carbon Fund. Spolupracujeme se skladovými dodavateli s certifikací Ecocert a FSC. Používáme bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky", říká Bee. 

Obchodní podmínky Podmínky ochrany osobních údajů