Neohodnoceno

Ellis Brooklyn Přírodní parfém FAWN

  • Složení bez parabenů, bez ftalátů, veganské a cruelty-free
  • O každou vůni je pečováno od začátku výroby až do konce
  • Flakón je vyroben ze skla a lze ho znovu použít nebo recyklovat
  • Obsahuje bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky
  • Vyrobeno v USA
  • Praktická velikost do kabelky

 

FAWN je inspirována romány o dospívání. První jiskření zajistí citrusové tóny, krémové a exotikou nabité kokosové mléko je jako láska na první pohled. A co přijde dál? 

Varianta
Skladem (3 ks) Objednáno Zvolte variantu
Kód: 1646/10 1646/50 Zvolte variantu
Značka: Ellis Brooklyn
850 Kč 2 990 Kč od 850 Kč –10 % –13 % až –13 % 759 Kč 2 590 Kč od 759 Kč
Kategorie: Parfémy
Snímek obrazovky 2023 07 02 v 12.56.20
Akce
850 Kč 2 990 Kč od 850 Kč –10 % –13 % až –13 %

AWN čerpá inspiraci v románech o dospívání. Ty jsou nezapomenutelné, intenzivní, obklopené sladkou nevinností, láskou a zároveň neutuchající sexuální touhou, kterou během tohoto období zažíváme. A taková je i samotná vůně. První jiskření zajistí citrusové tóny, krémové a exotikou nabité kokosové mléko je jako láska na první pohled. Svůdnost a sexuální touha se skrývá za ambrou, sladkou vanilkou a pižmem. Už cítíte, jak to mezi vámi jiskří?

 

SLOŽENÍ:

Hlava: neroli, sicilský bergamot, olej z magnólie

Střed: damašská růže, konvalinka, kokosové mléko

Základ: ambra, vanilka, pižmo

 

Podrobné složení:

Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water (Aqua/Eau), linalool, limonene, benzyl benzoate, benzyl alcohol, citronellol, hydroxycitronellal, citral, hexyl cinnamal, benzyl salicylate, eugenol

O značce Ellis Brooklyn

Vůně Ellis Brooklyn vznikly jako pocta neochvějné lásky k psanému slovu, kterou v sobě zakladatelka značky, spisovatelka a dlouholetá redaktorka pro New York Times, Bee Shapiro, nezapře. Nechte se přenést do světa čistých a voňavých ingrediencí, které jsou inspirovány literaturou, poezií, verši a psaním písní.

 

"Mým cílem bylo vytvořit vůně s čistým složením a odpovědným získáváním ingrediencí" - Bee Shapiro

Hned od počátku se Bee rozhodla, že každá použitá složka bude posouzena z  hlediska bezpečnosti a jejího dopadu na životní prostředí. Zásadním krokem bylo vyloučit toxiny, které jsou široké veřejnosti známé, ale i ty, o kterých se příliš nemluví, přesto jsou používány ve velkém. Klasickým příkladem jsou silikony, používající se v kosmetických produktech, v parfemářském odvětví zase ftaláty, které se používají k zafixování syntetické parfemace. Ftalátů existuje několik druhů, dva nejškodlivější, DEHP a DBP, byly Evropskou unií již dávno zakázány. Jsou klasifikovány jako toxiny druhé třídy, způsobující reprodukční poruchy.

"Zavázali jsme se k udržitelnosti, čistým formulacím a neustálým inovacím v oblasti odpovědného získávání a složení ingrediencí. Svou uhlíkovou stopu kompenzujeme každoročním příspěvkem do Carbon Fund. Spolupracujeme se skladovými dodavateli s certifikací Ecocert a FSC. Používáme bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky", říká Bee. 

Obchodní podmínky Podmínky ochrany osobních údajů