Neohodnoceno

Ellis Brooklyn Přírodní parfém APPLE LOVE

Ellis Brooklyn Eau de Perfum APPLE LOVE

Přírodní parfém APPLE LOVE

  • složení bez parabenů, bez ftalátů, veganské a cruelty-free
  • o každou vůni je pečováno od začátku výroby až do konce
  • flakón je vyroben ze skla a lze ho znovu použít nebo recyklovat
  • obsahuje bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky
  • vyrobeno v USA

 

APPLE LOVE je ódou na město, které nikdy nespí. Energický, sofistikovaný a inspirativní New York voní jako šťavnaté jablko, navíc doplněné o vanilku, švestkový květ a ambru. 

Varianta
Skladem (1 ks) Objednáno Zvolte variantu
Kód: 1860/10 1860/50 Zvolte variantu
Značka: Ellis Brooklyn
850 Kč 2 990 Kč od 850 Kč
Kategorie: Parfémy

Vůně jako milostný dopis energii, sofistikovanosti a bezstarostnosti New Yorku. Apple Love se rozvoní šťavnatým jablkem a přechází do elegantních tónů broskve, konvalinek, švestkového květu, cukrové třtiny a vanilky. V základu doplněná o tóny santalového dřeva, vanilky, ambry a pižma. 

"New York byl pro mě magickým místem a zároveň místem, kde jsem cítila, že konečně mohu být sama sebou. Je to město, které má velmi vysoké i nízké hodnoty a mezi vším tím šílenstvím se skrývá genialita, která je okouzlující a navždy nezapomenutelná. Apple Love je moje vonná óda na sladkou sofistikovanost a půvab tohoto města." - Bee Shapiro, zakladatelka značky Ellis Brooklyn

 

Vonné tóny:

Hlava – červené jablko, mandarin sfuma, broskvová slupka

Srdce – květy švestky, vonokvětka, konvalinka, cukrová třtina

Základ – santalové dřevo, madagaskarská vanilka, pralinka, ambra, pižmo

 

Pralinková nota je vyrobena ze 100% obnovitelných zdrojů uhlíku. Apple Love používá 7 recyklovaných složek, 20,4 % složek v Apple Love je obnovitelných.

 

Kompletní složení:

ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, CITRIC ACID, TETRAHYDROXYPROPYL ETHYLENEDIAMINE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALO 

O značce Ellis Brooklyn

Vůně Ellis Brooklyn vznikly jako pocta neochvějné lásky k psanému slovu, kterou v sobě zakladatelka značky, spisovatelka a dlouholetá redaktorka pro New York Times, Bee Shapiro, nezapře. Nechte se přenést do světa čistých a voňavých ingrediencí, které jsou inspirovány literaturou, poezií, verši a psaním písní.

 

"Mým cílem bylo vytvořit vůně s čistým složením a odpovědným získáváním ingrediencí" - Bee Shapiro

Hned od počátku se Bee rozhodla, že každá použitá složka bude posouzena z  hlediska bezpečnosti a jejího dopadu na životní prostředí. Zásadním krokem bylo vyloučit toxiny, které jsou široké veřejnosti známé, ale i ty, o kterých se příliš nemluví, přesto jsou používány ve velkém. Klasickým příkladem jsou silikony, používající se v kosmetických produktech, v parfemářském odvětví zase ftaláty, které se používají k zafixování syntetické parfemace. Ftalátů existuje několik druhů, dva nejškodlivější, DEHP a DBP, byly Evropskou unií již dávno zakázány. Jsou klasifikovány jako toxiny druhé třídy, způsobující reprodukční poruchy.

"Zavázali jsme se k udržitelnosti, čistým formulacím a neustálým inovacím v oblasti odpovědného získávání a složení ingrediencí. Svou uhlíkovou stopu kompenzujeme každoročním příspěvkem do Carbon Fund. Spolupracujeme se skladovými dodavateli s certifikací Ecocert a FSC. Používáme bakelitový kompresní uzávěr, který je biologicky odbouratelný a neobsahuje žádné petrochemické látky", říká Bee. 

Obchodní podmínky Podmínky ochrany osobních údajů